Te klein
"Maat L besteld maar veel te klein. Teruggestuurd."
Sorry, je browser wordt niet meer ondersteund. Werk je browser bij voor een betere winkelervaring.
Kleur: Groen
Maat:





Overall rating: 4.5384617 / 5 from 39 reviews.
The Bralette Daisy is praised for its perfect fit and provides good support for larger breasts. It is designed for a sexy look with lace, a cap sleeve, an open back, and satin buttons at the collar.
Review topics: ["looks","size","quality","fits","buttons","material","top","bralette","support","sits"].
"Maat L besteld maar veel te klein. Teruggestuurd."
"Zit heel comfortabel en is prachtig! Sluit overal goed aan en ondersteunt de boezem mooi"
"Het is een mooie bralette die ook goed zit. Teer stofje, maar helemaal tevreden mee!"
"Past perfect, heel mooi!"
"Ik heb maat s van kleding en omdat ik siliconen borsten heb, heb ik boven altijd ietsjes groter. De M zit mij als gegoten. De top is leuk op een broek of rok met colber/blazer."
"Zit goed, mooie uitstraling"
"Altijd spannend om lingerie aan te doen als je curves hebt. Maar deze is prachtig! Enige wat ik mis is een tweede (of derde) haakje aan de achterkant. Maar verder. Moooooi"
"Hij is wel mooi, alleen de maat is gigantisch. Ik heb normaal met alles een s, deze maat leek een l."
"Zit heel goe en geeft geen woorden nodig 😜"
"Een prachtige bh, waarbij ik eerst dacht dat hij te kort was voor mijn bouw. Maar na eenmaal alles goed om te hebben zit het als gegoten! De knoopjes in de nek zijn vrij makkelijk vast te krijgen."